Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze każdej z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Polecamy
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, twórcy takich marek np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.